Zakres usług księgowych Biura Rachunkowego w Olsztynie Rach-Lex Sp. z o.o. dobierany jest indywidualnie do Klienta. Zajmujemy się kompleksowo obsługą zarówno wszelkiego rodzaju spółek, jak i osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Pomagamy również podmiotom z dopełnieniem wszystkich formalności niezbędnych do założenia własnej firmy.

Usługi księgowe i rachunkowe świadczymy przy wykorzystaniu nowoczesnego oprogramowania. Ponosimy pełną odpowiedzialność za prawidłowość prowadzonych rozliczeń świadczonych w ramach podpisanych umów z Klientami. Jako Biuro Rachunkowe reprezentujemy podatników przed urzędami w ramach udzielonych pełnomocnictw.

Doskonale wiemy, że prowadzenie księgowości na własną rękę może być czasochłonne, a także wymaga posiadania specjalistycznej wiedzy i umiejętności. Nasze Biuro Rachunkowe zapewnia pełen zakres usług rachunkowo-księgowych, rozliczeniowych, kadrowo- płacowych, podatkowych i doradczych. W ramach usług zajmujemy się pomocą w zakładaniu i likwidowaniu działalności, wyboru formy opodatkowania oraz reprezentacji przed organami zewnętrznym. Oferta naszego Biura Rachunkowego w Olsztynie obejmuje szeroki zakres dodatkowych usług księgowych – udzielimy wszystkich informacji na temat nie wymienionych w zakresie podstawowych usług rachunkowych.

Decydując się na nasze usługi zyskujesz:

  • Bezpieczeństwo – jako profesjonalne Biuro Rachunkowe posiadamy niezbędne kwalifikacje i uprawnienia, a nasza działalność ubezpieczona jest od odpowiedzialności cywilnej;
  • Kompleksowość – zajmiemy się każdym obszarem związanym z działalnością: kwestiami podatku dochodowego, rozliczaniem podatku od towarów i usług, składkami ubezpieczeniowymi oraz sprawami kadrowo-płacowymi
    zatrudnionych pracowników;
  • Atrakcyjność i elastyczność cenowa – cena obsługi uzależniona od
    ilości dokumentów oraz indywidualnie dobranych potrzeb.

Zapraszamy do współpracy ze specjalistami w Biurze Rachunkowym w Olsztynie Rach-Lex Sp. z o.o. Z nami zaoszczędzisz czas, a księgowość Twojej firmy będzie prowadzona w pełni profesjonalny sposób.

U_1_B

1

ZAŁOŻENIE FIRMY

Obsługa czynności związanych z założeniem firmy. Jaką wybrać formę opodatkowania.

U_2_B

2

USŁUGI KSIĘGOWE

Prowadzenie ksiąg wymaganych przepisami w zależności od wybranej formy opodatkowania.

U_3_B

3

OBSŁUGA ROZLICZEŃ

Wszelkie rozliczenia z urzędem skarbowym oraz ZUS staramy się załatwiać bez zbędnego angażowania naszych klientów.

U_4_B

4

OBSŁUGA KADROWA

Nasze biuro rachunkowe oferuje kompleksowe prowadzenie spraw kadrowo-płacowych.

U_6_B

5

DORADZTWO PODATKOWE

Oferowane doradztwo podatkowe koncentruje się na obszarach podatku dochodowego od osób prawnych oraz od towarów i usług.