Biuro Rachunkowe Rach-Lex w Olsztynie powstało w 1993 r., a w obecnej formie prawnej jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością funkcjonuje od 2017r. Od początku naszym celem jest zapewnienie klientom najwyższej jakości usług księgowych.

Wierzymy, że tylko szerokie grono zadowolonych klientów, którzy nigdy nie mieli problemów i „stresów” związanych z kontaktami z Urzędem Skarbowym w sprawie błędnych rozliczeń podatkowych, może zagwarantować sukces biura rachunkowego. Dlatego miarą naszego sukcesu z jednej strony jest dobra opinia wśród przedsiębiorców z Olsztyna doceniających kompleksowość i niezawodność naszej pracy, a z drugiej strony stałe poszerzające się grono klientów, którzy zaufali naszemu profesjonalizmowi z okolic Olsztyna oraz innych regionów kraju.

Mamy świadomość, że o jakości usług księgowych świadczy nie tylko doświadczenie ale przede wszystkim wiedza każdego członka zespołu zaangażowanego w procesie świadczenia usług. Dlatego stale podnosimy i doskonalimy swoje kwalifikację i wiedzę, aby zagwarantować prawidłową i wysoką jakość usług w realiach ciągle zmieniających się przepisów.

Misją Biura Rachunkowego Rach-Lex Sp. z o.o. w Olsztynie jest kompleksowe, dostosowane do potrzeb klienta, zapewnienie rzetelnych i profesjonalnych usług w zakresie szeroko pojętej księgowości, spraw kadrowo-płacowych, doradztwa podatkowego, kontaktów z organami skarbowymi i ZUS, załatwianie spraw formalnych związanych z zakładaniem i likwidacją działalności gospodarczej czy spółek, a także doradztwo w tym zakresie.

Oferta Biura Rachunkowego Rach-Lex z Olsztyna, skierowana jest do małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

Prowadząc usługi księgowe, kadrowo-płacowe, podatkowe zachowujemy pełną poufność powierzonych informacji i danych. Staramy się jak najmniej absorbować naszych klientów, a bieżące kontakty związane z przekazywaniem dokumentów czy załatwianiem spraw z organami zewnętrznymi ograniczyć do minimum.

Działamy również w formie Biura Rachunkowego online. Dzięki nowoczesnym komunikatorom i programom świadczymy usługi przez internet bez konieczności comiesięcznych wizyt i ciągłego donoszenia brakujących dokumentów, dbając o czas i interesy Naszych Klientów.

Posiadamy wszelkie konieczne uprawnienia w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz dokumentacji kadrowo-płacowej czy podatkowej.

Biuro rachunkowe Rach-Lex sp. z o.o. w Olsztynie to gwarancja pewności, bezpieczeństwa, profesjonalizmu i kompleksowości w zakresie usług rachunkowo-księgowych, kadrowo-płacowych, podatkowych i organizacyjnych.

Ponosimy odpowiedzialność za jakość świadczonych usług oraz posiadamy aktualne ubezpieczenie OC działalności.